Eco Dom Development – nasz nowy Partner

Strona główna » Eco Dom Development – nasz nowy Partner
288 wyświetleń204 słów2 października 2020czas czytania 1 minut

Eco Dom Development Polska jest młodą spółką, a Apartamenty Cyraneczki są jedną z dwóch pierwszych inwestycji dewelopera i tym samym „oczkiem w głowie”. Firma ma wcześniejsze wieloletnie doświadczenie w inwestycjach budownictwa przemysłowego i logistycznego.

Elementem wyróżniającym osiedle Apartamenty Cyraneczki jest fakt, że budynki są już wybudowane. Dzięki temu Klient nie ryzykuje, że nastąpią opóźnienia, albo jakość domów będzie zbyt niska. Apartamenty Cyraneczki to kameralne osiedle 22 domów w zabudowie szeregowej których budowę podzielono na dwa etapy. W pierwszym powstało 11 domów- 22 apartamenty o powierzchni od 65m² do 125 m². Mieszkania w zależności od wyboru posiadają 2 miejsca parkingowe, urocze ogródki oraz w większości piękne zielone tarasy z których będzie można podziwiać otaczającą roślinność. Część dysponuje także własnymi garażami.

Drewno, szkło i kamień. Wszystko naturalne – żadnych imitacji! Z tych właśnie materiałów zbudowane jest osiedle Apartamenty Cyraneczki. Doskonale wpisuje się w cały Julianów – miejscowość elegancką i nowoczesną, a jednocześnie stopioną w jedność z naturą.

Wszystkich Klientów Eco Dom Development zainteresowanych usługą wykończenia zapraszamy do kontaktu.[/vc_column_text][minti_gallery ids=”14756,14755,14753,14757″ columns=”4″ style=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Osiedla mieszkaniowe w Warszawie o nietuzinkowej architekturze

    Osiedla deweloperskie kojarzą się przede wszystkim z budownictwem funkcjonalnym, mającym spełniać potrzeby niemalże wszystkich grup

    czytaj więcej
  • Artystyczne osiedla w stolicy

    Murale to wielkoformatowe malowidła ścienne i jedna z form street artu, która zwłaszcza w ostatnim

    czytaj więcej